Změna velikosti písma

Fulltextové vyhledávání 2.0

Drobečková navigace

Úvod > Aktuality > Kotlíkové dotace pro domácnosti s nižšími příjmy 2022 - 4. výzva

Kotlíkové dotace pro domácnosti s nižšími příjmy 2022 - 4. výzvaVážení spoluobčané,

 

dovolujeme si Vás tímto informovat, že Rada Jihočeského kraje schválila vyhlášení výzvy dotačního programu „Kotlíkové dotace pro domácnosti s nižšími příjmy v Jihočeském kraji“ k 6. 5. 2022.

 

Od 6. 5. 2022 tak bude na webových stránkách Jihočeského kraje https://kotlikovedotace.kraj-jihocesky.cz/ v záložce Kotlíkové dotace pro domácnosti s nižšími příjmy zpřístupněn odkaz pro vyplnění elektronického formuláře žádosti a veškerá dokumentace pro podání žádosti (Návod pro vyplnění elektronické žádosti, Pravidla dotačního programu a vzory jednotlivých příloh).

 

Mezi datem vyhlášení výzvy dotačního programu a spuštěním příjmu žádostí musí být dle zákona minimálně 30 dní, během nichž si můžete elektronický formulář žádosti vyplnit a připravit jej k odeslání.

 

Příjem elektronických žádostí bude spuštěn 6. 6. 2022 v 17 hod. a ukončen 31. 8. 2022 ve 24 hod. Pořadí žádostí bude stanoveno na základě času podání elektronické žádosti.

 

Žádosti se budou podávat v první fázi elektronicky přes Portál občana Jihočeského kraje https://pz.kraj-jihocesky.gov.cz/gordic/ginis/app/RAP05/ 

 

Následně je nutné doručit do 10 pracovních dnů povinnou dokumentaci k elektronicky podané žádosti, a to buď v listinné podobě na podatelnu Jihočeského kraje (U Zimního stadionu 1952/2, 376 01 České Budějovice), nebo datovou schránkou.

Pokud nebude povinná dokumentace k elektronicky podané žádosti doručena během 10 pracovních dnů, ztrácí elektronická žádost pořadí dle času podání a do pořadníku bude znovu zařazena až k termínu doručení povinné dokumentace.

 

Případné dotazy směřujte prosím na mailbox kotliky@kraj-jihocesky.cz, nebo se obraťte na informační linku 386 720 323.